איטום קירות חיצוניים

אתם סובלים מנזילה מהתקרה? ישנה לחות על גבי הרהיטים? מצאתם כתמי מים על הקירות? ייתכן ואתם סובלים מנזילה מהקיר והכתובת באה שלכם יהיה קבלן האיטום. איטום קירות זה לא תצמיד סיפור פוט ובמקרים רבים מדובר במלאכה מורכבת למדי. חשוב ללמוד איך וכיצד לעשות את זה בצורה הנכונה וזאת על מנת להבטיח כי אכן התוצאות תהיינה יעילות וטובות.

להמשך המאמר גללו למטה 🔽🔽

גם נזילות הכי קטנות יכולות לעשות נזקים גדולים!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

מתי נצטרך איטום קירות חיצוניים?

אז גיליתם רטיבות בקיר. מה בעצם מורכב בכל הסיפור הזה? אפשר להזמין איש מקצוע שיפתור את הבעיה ואנחנו נשכח מהרטיבות. אז זהו שזה לא תמיד עובד כך וברוב המקרים זה ממש לא יהיה פשוט כפי שזה אולי נשמע. החלק הקשה והעיקרי של העבודה זה למצוא דבר ראשון מאין מגיעים המים ומה בעצם גורם לרטיבות.

רטיבות עשויה להגיע מהרבה מאוד מקומות. לפעמים יש סדקים בקיר מה שמוביל להתנפחות של הקיר ועשוי לחייב בשיקום של הקיר כולו. במקרים אחרים הבעיה היא איטום לקוי של החלונות מה שמוביל לדליפה של מים דרך הקירות סביב.

הנזילה עשויה להיווצר במקום החיבור של הזכוכית למסגרת או בנקודת החיבור של מסגרת האלומיניום לקיר. לכל בעיה יש פתרון שונה ולכן חשוב כל כך לשים את האצבע על הנקודה הבעייתית על מנת שאפשר יהיה בקלות להגיע בסופו של דבר לפתרון הנכון.

במקרים אחרים הרטיבות מגיעה בכלל מאזור הגג ומאיטום לא נכון שלו. במקרה כזה יהיה צורך לבצע איטום טוב וחדש של הגג.

רק לאחר שיש לכם מידע מדויק מה גרם לנזילה תוכלו להתחיל לטפל בבעיה ולפתור אותה.

סוגי איטום קירות חיצוניים

יש סוגי איטום קירות חיצוניים כאשר לכל סוג של נזילה ולכל בעיה יש את הפתרון המתאים לו. כדי לפתור בעיות של נזילות, צריך לבצע גם את ההכנה המתאימה לפני ביצוע העבודה.

כך לדוגמא קיימים הבדלים גדולים בין קירות חיצוניים שהם עם טיח לבין קירות שהם גם עם שליכטה מלבד הטיח.

יש קירות קרמיקה ויש קירות אבן. ברור שלכל סוג של קיר יש את ההתייחסות המיוחדת בהתאם ותהליך העבודה אף הוא נבחר על פי זה.

איטום קירות חיצוניים

איך מתבצע איטום קירות חיצוניים?

איטום קיר חיצוני מהסוג הסטנדרטי מתבצע באופן הבא:

  • איתור מקור הנזילה – כפי שכבר הרחבנו, הדבר הראשון והחשוב ביותר זה האיתור של מקור הנזילה. אם אכן מדובר בבעיית איטום של הקירות, יקלף קבלן האיטום את הקיר הרטוב ואת כל מה שהתרופף בגלל הרטיבות. כך הוא יכין למעשה את התשתית לקראת ביצוע האיטום.
  • ייבוש הקיר – הקיר צריך להיות נקי ויבש. לאחר שיוף וניקוי ש הקיר אפשר יהיה לייבש את הקיר באופן טבעי או בעזרת ברנר או תנור חימום.
  • איטום – לאחר שהקיר מוכן לקראת האיטום, אוטמים את כל הסדקים שהם בעצם מובילים לרטיבות על גבי הקיר. האיטום נעשה בדרך כלל באמצעות חומר שמתיזים אותו בסדקים ולאחר מכן ממתינים עד לייבוש של החומר. לאחר הייבוש אפשר לצבוע מחדש את הקיר.

לעיתים יהיה צורך בביצוע תיקונים נוספים בקיר לפני שממשיכים הלאה.

איטום קיר חיצוני מחיר – כמה עולה איטום קירות חיצוניים?

קשה לתמחר את העבודה של איטום קירות במסגרת הכתבה הזו היות והמחיר מושפע מכמה וכמה גורמים המשפיעים על אופי העבודה, על המורכבות שלה וכמובן גם על המחיר הסופי שלה.

לרוב יעמוד איטום קירות חיצוניים מחיר על כ – 100 ₪ עד 200 ₪ בהתאם לעבודה וצורת הביצוע של העבודה. כמו למשל שימוש בסנפלינג, שימוש ביריעות ביטומוניות וכן הלאה.

איטום מחיר
איטום קיר אבן ירושלמית החל מ – 90 ₪ למטר
איטום קיר חיצוני בעזרת סנפלינג החל מ – 500 ₪ למטר
איטום וצבע בקיר חיצוני של בית פרטי החל מ – 120 ₪ למטר
איטום קיר חיצוני עשוי פסיפס החל מ – 170 ₪ למטר
איטום קיר שפריץ החל מ – 170 ₪ למטר
תיקון נזילה או סדקים בקיר חיצוני בין 250 ₪ ל – 500 ₪
איטום טיח החל מ – 120 ₪

ממה מושפע מחיר איטום קיר חיצוני?

כשבאים לשאול כמה עולה איטום קירות חיצוניים, חשוב להבין. מחיר איטום קיר חיצוני אינו גלובאלי כי הוא אמור לקחת בחשבון את הנתונים הבאים:

  • סוג חיפוי קיר – לכל סוג של קיר יש את צורת האיטום שלו ואת האופן אשר בו מתבצעת העבודה. אינו דומה קיר אבן לקיר טיח וכל הביצוע יהיה שונה. מה שבהכרח ישפיע גם על המחיר.
  • איטום מלא או חלקי – לא תמיד יש צורך בביצוע איטום של כל הקיר. בייחוד אם ישנה בעיה ספציפית שמקורה ידוע. ברור שהמחיר יהיה מושפע אף הוא בעקבות כך.
  • מקור הרטיבות – יש קירות בהם מקור הרטיבות ידוע והאיטום בהחלט יפתור את העניין. עם זאת, יש מקרים אשר בהם יהיה צורך לטפל גם במקור עצמו ולא רק ברטיבות עצמה. זה ישפיע גם כן על המחיר.
  • שיקום בטון – עבודות איטום בקירות מבטון עשויות להיגרר גם לביצוע עבודות של שיקום בטון. שיקום בטון זה לא תמיד סיפור זול וזה כמובן עשוי לייקר את העלויות.
  • שימוש בסנפלינג – אם מדובר באיטום של קיר חיצוני בקומה גבוהה, לעיתים הדרך הכי טובה להגיע למקום המיועד יהיה בעזרת ציוד סנפלינג. הסנפלינג זהו שירות בפני עצמו שמייקר גם כן את העלויות.

האם עבודת האיטום כוללות אחריות?

עבודות איטום הן עבודות שהביצוע שלהם די מוגדר וברור. עם זאת, לא תמיד התוצאות אכן מושלמות ואי אפשר לצפות אותן מראש. כלומר, העבודה יכולה להיראות עשויה כמו שצריך אך רק עם בוא הגשם הראשון אפשר יהיה לבחון האם האיטום אכן נעשה כראוי.

זו הסיבה שחשוב לוודא כי ישנה אחריות על ביצוע העובדה וכי האיטום אכן נעשה כמו שצריך עם הבטחה לאחריות גם להמשך.

איטום קירות חיצוניים

מי מוסמך לבצע איטום קירות חיצוניים?

כשאתם מחפשים שירות כזה של איטום קירות חיצוניים, חשוב שתפנו אך ורק אל חברה מקצועית שמתמחה בייחוד בתחום הזה של איטום. החברה אמורה להחזיק גם בתעודה של קבלן איטום מורשה. אם תקפידו על בחירה נכונה של קבלן האיטום הרי שתוכלו להבטיח לעצמכם כי אכן המענה שתקבלו יהיה מענה נכון ומקצועי.

כדאי כמובן לשים דגש גם על הניסיון שיש לקבלני האיטום כי במקרים רבים, דווקא הניסיון שיש לחברה בתחום הזה של האיטום, זה מה שישדרג את העבודה שלהם לעבודה מקצועית ויעילה יותר.

מעבר לכל זה, תמיד חשוב לחפש בתחום הזה של איטום קירות חיצוניים המלצות על אנשי המקצוע השונים. ההמלצות של לקוחות קודמים הינן חשובות מאוד לצורך קבלת החלטה חכמה ונבונה. ברגע שאתם מתבססים על המלצות אתם גם יודעים לקראת מה אתם הולכים.

סובלים מנזילה? רטיבות? דליפה או כל רטיבות אחרת? אל תתמהמהו. ההמתנה לא תעשה טוב עם הנזילה וככל שתזניחו אותה יותר הרי שהמצב יחריף עוד. על כן, מהרו וצרו קשר עם איש מקצוע לצורך איתור מקור הרטיבות וכמובן לצורך איטום ופתרון מלא לבעיה.

אנחנו באתר itur-itum.co.il מספקים שירות איטום קירות חיצוניים ואת כל השירותים בתחום האיתור והאיטום! התקשרו כבר עכשיו או השאירו פרטים ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי!

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: בדיקת נזילות מים.

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

תוכן עניינים
אודותינו

בעזרת השיטות ייחודיות, הציוד חדשני ומתקדם, והמומחים המקצועיים שלנו נוכל לאתר ולפתור את הנזילות בביתכם.
החברה המובילה בארץ לאיתור ואיטום נזילות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

איטום קירות חיצוניים
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

בדיקת נזילות מים
צילום תרמי
בדיקת נזילות מים

אתם קמים בבוקר ומגלים נזילה בפינת הקיר? השכנים מתלוננים על גשם שיורד אצלם בבית ורק אתם יכולים להיות 'אשמים' בדבר? המים בשירותים לא יורדים? מכונת הכיבסה לא מזרימה מים? המכנה המשותף לכל הבעיות הללו הן תקלות אינסטלציה.

למאמר המלא >>
תיקון רטיבות
רטיבות
תיקון רטיבות

בכל מבנה, ישן כחדש עשויה להיות רטיבות. אם נדמה לנו כי רק במבנים ישנים עשויות להתרחש תקלות מהסוג הזה שיוביל לרטיבות, מסתבר שזה לא תמיד כך.

יש מקרים רבים שבהם דווקא במבנה חדש יהיו תקלות שונות שיחייבו טיפול מקצועי כאשר התקלות הללו יבואו לידי ביטוי בדמות כתמי רטיבות על התקרה או הקירות.

מיותר לציין כי רטיבות מכל סוג שלא יהיה במבנה, לא יכולה להיפתר מאליה. להיפך, ככל שתמתינו יותר, הרטיבות רק תלך ותתפשט עוד והתקלה עם הזמן גם תחמיר ותהפוך למורכבת ומסובכת לתיקון.

למאמר המלא >>
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!