איך איטום עוזר בטיפול בעובש?

להמשך המאמר גללו למטה 🔽🔽

גם נזילות הכי קטנות יכולות לעשות נזקים גדולים!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

איטום היא טכניקת שיקום שניתן להשתמש בה לטיפול בעובש. חשוב לאטום את האזור בו נמצא העובש מכיוון שהוא מונע מהנבגים להתפשט ולגרום לנזק נוסף. ישנן דרכים רבות לאטום אזור, אך לכולן יש דבר אחד במשותף: הן נועדו למנוע כניסת אוויר או יציאה מהחלל. המשמעות היא שלא יכולה להתרחש תנועת אוויר, מה שמונע מהנבגים להתפשט ומאפשר להם למות באופן טבעי.

איטום נזילות אוויר בבית הוא שלב חשוב בטיפול בעובש

לטיפול בעובש, אחד הצעדים הראשונים הוא איטום נזילות האוויר בבית. זה מונע מלחות לחלחל לתוך הבית ולגרום לצמיחת עובש. הדרך הטובה ביותר לאטום נזילות אוויר בבית היא באמצעות איטום או חומרי איטום אחרים, פסי מזג אוויר ובידוד. איטום הוא תהליך המסייע לטיפול בעובש. תהליך זה כרוך בשימוש באיטום כדי למנוע למים להיכנס לפני השטח של החומר. תהליך זה יכול לשמש בדרכים שונות ועל חומרים שונים. לדוגמה, ניתן ליישם אותו על קיר גבס, בטון או עץ. איטום אינו מרפא לעובש אך הוא מסייע במניעת צמיחת עובש חדשים ומפחית את התפשטות העובש הקיים.

כיצד איטום מסייע בטיפול בעובש?

איטום הוא תהליך המסייע לטיפול בעובש על ידי מניעת צמיחה חדשה וצמצום התפשטות העובש הקיים. איטום האזור העובש בחומר עמיד בפני לחות היא הדרך הטובה ביותר לטיפול בעובש. איטום אזור העובש בחומר עמיד בפני לחות היא הדרך הטובה ביותר לטיפול בעובש. ניתן להשתמש באיטום כמו פוליאוריטן, אך וודאו כי אינכם משתמשים בשום דבר המכיל אסבסט.

איטום אזור העובש עוזר למנוע מהנבגים להתפשט

איטום אזור העובש עוזר למנוע מהנבגים להתפשט. זה יכול להיעשות על ידי שימוש ביריעת פלסטיק, סרט או איטום כמו סיליקון או איטום כדי לכסות כל סדקים ופתחים במשטח.

המפתח הוא לוודא שאף אוויר לא יכול להיכנס וליצור עוד עובש. איטום בית הוא הדרך הטובה ביותר למנוע את צמיחת העובש. איטום סדקים וחריצים בבית יעזור לשמור על לחות מחוץ לבית. איטום הוא תהליך הכולל יצירת איטום אטום סביב החלק החיצוני של המבנה. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בחומרים שונים כגון בטון, אספלט ומתכת.

איטום מסייע במניעת חדירת לחות למבנה. רטיבות היא הגורם העיקרי לצמיחת עובש במבנים. איטום גם עוזר לשמור על חום בפנים מה שיכול להפחית את עלויות החימום של מבנים. ישנם יתרונות רבים לאיטום מבנה והוא צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

ישנם שני סוגי איטום: פיזי וכימי. איטום פיזי נעשה על ידי שימוש בחומרים כמו זפת, אספלט או צבע. איטום כימי נעשה על ידי שימוש בחומרי איטום כמו איטום או איטום סיליקון.

ראו גם: איטום מקלחת מרוצפת

איטום הוא דרך לטפל בעובש

הוא מסייע במניעת כניסת לחות לבניין ולגרום לצמיחת עובש. ניתן לבצע איטום על ידי התקנת מחסום אדים, שהוא חומר עמיד למים המונע מעבר אדי מים דרכו. ישנם יתרונות רבים של איטום לטיפול בעובש. האיטום מספק הגנה מפני נזקי מים וכן מונע צמיחת עובש או היווצרות עובש חדש. הוא גם מרחיק לחות מהמבנה כך שלא גורם נזק לחומרים.

יכול לעניין אותך גם: רטיבות בקיר למטה

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

תוכן עניינים
אודותינו

בעזרת השיטות ייחודיות, הציוד חדשני ומתקדם, והמומחים המקצועיים שלנו נוכל לאתר ולפתור את הנזילות בביתכם.
החברה המובילה בארץ לאיתור ואיטום נזילות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

איטום
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

בדיקת נזילות מים
צילום תרמי
בדיקת נזילות מים

אתם קמים בבוקר ומגלים נזילה בפינת הקיר? השכנים מתלוננים על גשם שיורד אצלם בבית ורק אתם יכולים להיות 'אשמים' בדבר? המים בשירותים לא יורדים? מכונת הכיבסה לא מזרימה מים? המכנה המשותף לכל הבעיות הללו הן תקלות אינסטלציה.

למאמר המלא >>
איטום קירות חיצוניים
איטום
איטום קירות חיצוניים

אתם סובלים מנזילה מהתקרה? ישנה לחות על גבי הרהיטים? מצאתם כתמי מים על הקירות? ייתכן ואתם סובלים מנזילה מהקיר והכתובת באה שלכם יהיה קבלן האיטום.
איטום קירות זה לא תצמיד סיפור פוט ובמקרים רבים מדובר במלאכה מורכבת למדי. חשוב ללמוד איך וכיצד לעשות את זה בצורה הנכונה וזאת על מנת להבטיח כי אכן התוצאות תהיינה יעילות וטובות.

למאמר המלא >>
תיקון רטיבות
רטיבות
תיקון רטיבות

בכל מבנה, ישן כחדש עשויה להיות רטיבות. אם נדמה לנו כי רק במבנים ישנים עשויות להתרחש תקלות מהסוג הזה שיוביל לרטיבות, מסתבר שזה לא תמיד כך.

יש מקרים רבים שבהם דווקא במבנה חדש יהיו תקלות שונות שיחייבו טיפול מקצועי כאשר התקלות הללו יבואו לידי ביטוי בדמות כתמי רטיבות על התקרה או הקירות.

מיותר לציין כי רטיבות מכל סוג שלא יהיה במבנה, לא יכולה להיפתר מאליה. להיפך, ככל שתמתינו יותר, הרטיבות רק תלך ותתפשט עוד והתקלה עם הזמן גם תחמיר ותהפוך למורכבת ומסובכת לתיקון.

למאמר המלא >>
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!