מציאת מקור נזילה בחדר האמבטיה בעצמך

להמשך המאמר גללו למטה 🔽🔽

גם נזילות הכי קטנות יכולות לעשות נזקים גדולים!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

אם משהו דולף בחדר האמבטיה שלך בקומה העליונה, סביר להניח שתדע לפי הכתמים על התקרה שמתחתיו. בנסיבות מסוימות התקרה תהיה לחה ברציפות, ובפעמים אחרות היא עלולה לעבור בין הרטבה לייבוש. אפשרות נוספת היא טפטוף מתמשך של מים. כל אלו הם סימנים לנזילה שכדאי לטפל בה באופן מיידי, שכן תקרה שאוספת לחות זמן רב מדי עלולה להצמיח עובש או אפילו לקרוס.

כמובן, אתה לא יכול להתחיל לתקן נזילה עד שאתה יודע מאיפה היא מגיעה. בחדר האמבטיה שלכם יש הרבה מקורות מים שונים, כך שלמרבה הצער יש הרבה אפשרויות רבות, אך לפני שתזמין מאתר נזילות תוכל לבדוק בעצמך.

קל למצוא מקורות לנזילה בחדר האמבטיה

חלק מהנזילות ניתנות לזיהוי בעין בלתי מזוינת ואינן דורשות עבודה מתקדמת. בחדר האמבטיה, מקורות הדליפה האלו שקל למצוא. רצוי לבדוק את כלל הצרכנים הכוללים את הכיור, קווי אספקת המים (המחוברים לכיור ולאסלה) ואת טבעת מתחת לאסלה.

כדי לקבוע אם מגיעה נזילה הכיור, כל שעליכם לעשות הוא לצפות בזמן שהמים זורמים כדי לראות אם משהו דולף החוצה.

כדי לבדוק את קווי האספקה, פשוט העבירו עליהם את האצבע. אם אתה מוצא מקום לח, כנראה שזה מקור הנזילה שלך. בהתאם לחומרת הדליפה, ייתכן שתוכל פשוט להדק את הקו הרופף. אם זה לא עובד כנראה שתצטרך להחליף אותו לגמרי. אם אתה מתכנן לעשות זאת בעצמך, וודא שאתה מביא את כל האביזר לחנות לחומרי בניין כדי מומחה יכול לעזור לך למצוא תחליף מתאים.

אם הנזילה מגיעה מטבעת של האסלה, היא לא בהכרח תופיע על רצפת האמבטיה. גם אם הרצפה מסביב לאסלה לא רטובה, הקפד לבקר שוב בטבעת כמקור דליפה אפשרי לאחר שמיצית את כל השאר.

ראו גם: איטום מקלחת מרוצפת

נזילות בחדר האמבטיה שקשה יותר למצוא

אם נראה כי קו האספקה, מלכודת הכיור וטבעת השעווה תקינים, המקלחת או האמבטיה שלך עלולים להיות האשם. אולי לא קל לדעת אם אחד משני אלה דולף. מכיוון שחלק גדול מהניקוז של המקלחת והאמבטיה נמצא מתחת לרצפה, ייתכן שיהיה עליך לחתוך חור בתקרה מתחת כדי לאתר את הנזילה.

זה יהיה מצער לנקוט בצעדים כה דרסטיים ובסופו של דבר לטעות מהיכן מגיעה הדליפה. מומלץ לבדוק את התיאוריה שלך על ידי הימנעות תחילה משימוש במקלחת ובאמבטיה למשך כמה ימים. אם הדליפה נפסקת, אחד מהם כנראה מקור הדליפה. זכור: הטריק הזה לא יעבוד אם האסלה דולפת, שכן מים יטפטפו דרך התקרה בין אם נעשה שימוש באסלה דולפת ובין אם לאו.

אם הכתם המים הוא באזור התקרה, זכור שלמים יש פוטנציאל לעבור דרך התקרה כך הצינור הדולף לא נמצא ישירות מתחת לסימן מים.

נזילות קו ניקוז לעומת דליפות קו אספקה

​​הכרוניקה הדגישה שאחת הדרכים להבחין בין דליפה של קו ניקוז לנזילה בקו אספקה ​​היא סוג הכתם שהוא משאיר. רטיבות מתמדת פירושה בדרך כלל בעיה בקו האספקה, בעוד באזור מתחלף בין רטוב ליבש סביר יותר דליפה של קו ניקוז.

לא מאתר נזילות נהדר? שקול להביא מומחה לאיתור נזילות שיעזור לך.

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

תוכן עניינים
אודותינו

בעזרת השיטות ייחודיות, הציוד חדשני ומתקדם, והמומחים המקצועיים שלנו נוכל לאתר ולפתור את הנזילות בביתכם.
החברה המובילה בארץ לאיתור ואיטום נזילות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

מציאת מקור נזילה
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

בדיקת נזילות מים
צילום תרמי
בדיקת נזילות מים

אתם קמים בבוקר ומגלים נזילה בפינת הקיר? השכנים מתלוננים על גשם שיורד אצלם בבית ורק אתם יכולים להיות 'אשמים' בדבר? המים בשירותים לא יורדים? מכונת הכיבסה לא מזרימה מים? המכנה המשותף לכל הבעיות הללו הן תקלות אינסטלציה.

למאמר המלא >>
איטום קירות חיצוניים
איטום
איטום קירות חיצוניים

אתם סובלים מנזילה מהתקרה? ישנה לחות על גבי הרהיטים? מצאתם כתמי מים על הקירות? ייתכן ואתם סובלים מנזילה מהקיר והכתובת באה שלכם יהיה קבלן האיטום.
איטום קירות זה לא תצמיד סיפור פוט ובמקרים רבים מדובר במלאכה מורכבת למדי. חשוב ללמוד איך וכיצד לעשות את זה בצורה הנכונה וזאת על מנת להבטיח כי אכן התוצאות תהיינה יעילות וטובות.

למאמר המלא >>
תיקון רטיבות
רטיבות
תיקון רטיבות

בכל מבנה, ישן כחדש עשויה להיות רטיבות. אם נדמה לנו כי רק במבנים ישנים עשויות להתרחש תקלות מהסוג הזה שיוביל לרטיבות, מסתבר שזה לא תמיד כך.

יש מקרים רבים שבהם דווקא במבנה חדש יהיו תקלות שונות שיחייבו טיפול מקצועי כאשר התקלות הללו יבואו לידי ביטוי בדמות כתמי רטיבות על התקרה או הקירות.

מיותר לציין כי רטיבות מכל סוג שלא יהיה במבנה, לא יכולה להיפתר מאליה. להיפך, ככל שתמתינו יותר, הרטיבות רק תלך ותתפשט עוד והתקלה עם הזמן גם תחמיר ותהפוך למורכבת ומסובכת לתיקון.

למאמר המלא >>
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!