יש לכם נזילה בצנרת? קבלו טיפים לפני שאתם מזמינים אינסטלטור

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

בתוך קירות הבתים שלנו יש המון תשתיות, שבמקרים רבים אנחנו לא מודעים אליה, או שפשוט לא חושבים עליה יותר מדי. 

יחד עם זאת, כדאי להכיר את העובדה הזאת ולא לשכוח אותה, מכיוון שכל עוד כל התשתיות האלה עובדות כראוי אז אין בעיה, אבל ברגע שישנה תקלה כזו או אחרת – המצב עלול להסתבך. 

בין השאר, יש לנו תשתיות של מים ושל ניקוז שעוברים בקירות הבית, ומגיעים אל המטבח וממנו, אל השירותים והמקלחת ומהם, ולעוד איזורים בבית. 

לפעמים, תקלה באחד מצינורות המים האלה עלולה לגרום לנזילה, ובמקרה כזה חשוב להזמין איתור נזילות כדי לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. 

מדוע חשוב לטפל בנזילות בצורה מהירה?

נזילת מים בקירות הבית עלולה לגרום לבעיות קשות, הן מבחינת פגיעה בתשתיות הבית והן מבחינה רפואית. 

מבחינת תשתיות הבית, הרי שרטיבות עלולה לחלחל לתוך הבטון ולשלד הברזל שמחזיק אותו. במקרה כזה, הרטיבות עשויה לגרום לחלודה בשלד ולהתנפחות של הבטון, דבר שיגרום לסדקים בקירות ולפגיעה מהותית בשלד הבית. 

כדי למנוע את הפגיעה ביסודות הבית, יש לבצע איתור נזילות בהקדם, למצוא את מקור הנזילה ולטפל בה. אם יש צורך לתקן דברים שכבר נפגעו – חשוב לעשות זאת גם כן. 

מבחינה בריאותית, רטיבות ולחות בקירות הבית הם מצע נוח להתפתחות של פטריות ושל עובש. גם פטריות וגם עובש (שהוא סוג של פטריה), עלולים לשחרר נבגים לאוויר, ואלה עלולים להיכנס לדרכי הנשימה שלנו ולפגוע בהם. 

נבגים הם איברי הרבייה של הפטריות. הם קטנים מאוד ונישאים באוויר, עד שהם נוחתים במקום שמתאים להם להתפתח בו. 

איך מטפלים בנזילות מים?

כאמור, כדי לטפל בנזילות מים יש צורך דבר ראשון לאתר את מקור הנזילה. בעבר, לא היתה דרך יעילה לעשות זאת, ועל מנת לאתר נזילות בתוך הקירות, היה צורך לשבור קירות על מנת למצוא את הנזילה. 

למזלנו, כיום ישנם אמצעים טכנולוגיים שמאפשרים לעשות זאת ללא צורך בשבירת קירות מיותרת. בין השאר, מדובר על מכשירים כגון מצלמה טרמית. המצלמה הזאת מאתרת חום וקור, ובעזרת שינויי הטמפרטורות ניתן לזהות תנועה של מים בתוך קירות הבית – בלי לשבור אותם. 

אחרי שאיתרנו את הנזילה, יש צורך לתקן אותה – להחליף את הצנרת, להחליף חלקים ממנה או לסתום את החור עצמו. לאחר מכן, מומלץ לחכות כמה ימים כדי לוודא שהנזילה הפסיקה. כאשר הקירות מתייבשים מעודף הרטיבות, ניתן ומומלץ להחליף ולתקן חומרי בנייה שניזוקו בשל הרטיבות. 

טיפים לפני שמזמינים אינסטלטור

לפני שאתם מתקשרים לאינסטלטור הראשון שאתם מוצאים בגוגל, חשוב שתוודאו שהוא מתמחה באיתור נזילות, ושיש לו ציוד מתאים לעבודה הזאת. 

כמו כן, במקרים רבים יש כיסוי על עבודות אלה מטעם הביטוח, ולכן חשוב לוודא שלאינסטלטור יש יכולת להוציא את המסמכים הדרושים עבור חברות הביטוח השונות. שני הטיפים האלה יכולים לחסוך לכם המון כאבי ראש, בזבוז זמן וכסף. 

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

או השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

המרכז לאיתור ואיטום

המרכז לאיתור ואיטום

בעזרת השיטות ייחודיות, הציוד חדשני ומתקדם, והמומחים המקצועיים שלנו נוכל לאתר ולפתור את הנזילות בביתכם.
החברה המובילה בארץ לאיתור ואיטום נזילות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום
תוכן עניינים
איטום קירות פנימיים - תמונה ראשית
איטום
איטום קירות פנימיים

אם ברצונכם להגן על הבית ולשמור עליו נקי מהצטברות עובש ולחות, חיוני להבין את החשיבות של איטום קירות פנים. במדריך מקיף זה, אנו נתעמק במניעת

למאמר המלא >>
רטיבות
טיפול בעובש בקירות

בכל בית או דירה, הקירות הם המרכיב המרכזי המגביל ביננו לבין העולם החיצוני. הם מגנים עלינו מפני הגשם, הרוח והקור, אך מה קורה כאשר הקירות

למאמר המלא >>
איטום גג מרוצף - תמונה ראשית
איטום
איטום גג מרוצף

בעלי בתים ושוכרי דירות מכירים את החשיבות שבאיטום גג מרוצף. במאמר זה נתחקור את הצורכים, השיטות והמחירים הקשורים לכך. מתי נדע שצריך לבצע איטום בגג

למאמר המלא >>
077-8036447
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

או חייגו 077-8036447