האם אפשר לאתר נזילות כאשר מותקן חימום תת רצפתי

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

חימום תת רצפתי הוא מערכת המעבירה חום לרצפת הבניין, ולאחר מכן מפיצה אותו באופן שווה בכל החלל, באמצעות זרמי הסעה. חימום תת רצפתי הוא דרך יעילה להפחתת עלויות האנרגיה, שיפור איכות האוויר ורמות הנוחות. חימום תת רצפתי הוא דרך מצוינת לחמם את הבית בחורף. זוהי גם דרך ידידותית לסביבה לחמם את הבית שלך.

>> נזילה בקיר

חימום תת רצפתי – במה מדובר?

חימום תת רצפתי הוא סוג של חימום המשתמש בכבלים המותקנים מתחת למשטח הרצפה כדי להפיץ חום. חימום תת רצפתי הוא סוג של חימום המשתמש בכבלים המותקנים מתחת למשטח הרצפה כדי להפיץ חום. מערכת מסוג זה עובדת היטב באזורים בהם המקום מוגבל ויכול להיות קשה להתקין רדיאטורים או סוגים אחרים של מערכות חימום. תהליך ההתקנה של מערכת זו יכול להיות מסובך ויקר, אך רוב האנשים שהשתמשו בה אומרים שזה שווה את העלות.

חימום תת רצפתי הוא מערכת להפצת חום מתחנת הסקה מרכזית בכל מבנה. החום מופץ על ידי צינורות, המונחים לרוב ברצפה, אשר מחוממים על ידי המפעל. לסוג זה של חימום יש יתרונות רבים על פני מערכות קונבנציונליות. ניתן להשתמש בו לחימום בניין שלם או רק חדר והוא מתחמם במהירות ובאופן שווה ללא נקודות חמות. הוא גם משתמש בפחות אנרגיה ממערכות אחרות מכיוון שהוא רק מחמם את החדר ולא חלל שלם.

בהחלט אפשר לאתר נזילות – זה מה שצריך לדעת

נזילות של חימום תת רצפתי מתרחשות כאשר לצינור המוביל מים חמים מתחת לריצוף יש נזילה. זה יכול להוביל להתחממות הרצפה ולהיפגע. הסיבה השכיחה ביותר לנזילת חימום תת רצפתי היא נזק לצינורות או חיבורים, שעלולים להיגרם מקורוזיה, בלאי כללי או גורמים אחרים. אם אתה שם לב שהרצפה שלך מתחממת מהרגיל, זה עשוי להיות סימן לדליפה של חימום תת רצפתי.

כדי למנוע את זה, הקפידו לבדוק את הצנרת שלכם על ידי אינסטלטור מקצועי מדי שנה לאיתור סימני נזק או קורוזיה. המטרה העיקרית של חימום תת רצפתי היא לספק חום ונוחות לדיירים. ישנם סוגים שונים של מערכות חימום תת רצפתי הכוללות מערכות חשמליות, הידרוניות ומערכות קורנות. מערכות אלו מותקנות לרוב באזורי המגורים של הבית כגון סלונים, חדרי אוכל, חדרי שינה, מטבחים וחדרי רחצה.

ישנם כמה חסרונות של סוג זה של מערכת חימום. חסרון אחד הוא שהוא יכול לדלוף החוצה מהחיבורים בין אריחים או מהשוליים שבין אריחים וקירות. זה יכול להיות בגלל התקנה לא נכונה או חומרים נחותים בשימוש בבניית המערכת. הבעיה הפוטנציאלית הנוספת של חימום תת רצפתי היא שהוא עלול לגרום נזק לרהיטים המונחים מעליו כמו שטיחים או שולחנות. לפיכך צריך להיעזר במומחים וגם לבצע בדיקות על בסיס קבוע. כך תוכלו להיות רגועים בכל הנוגע למערכת שלכם.

>> איתור נזילות

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

או השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

המרכז לאיתור ואיטום

המרכז לאיתור ואיטום

בעזרת השיטות ייחודיות, הציוד חדשני ומתקדם, והמומחים המקצועיים שלנו נוכל לאתר ולפתור את הנזילות בביתכם.
החברה המובילה בארץ לאיתור ואיטום נזילות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום
תוכן עניינים
איטום קירות פנימיים - תמונה ראשית
איטום
איטום קירות פנימיים

אם ברצונכם להגן על הבית ולשמור עליו נקי מהצטברות עובש ולחות, חיוני להבין את החשיבות של איטום קירות פנים. במדריך מקיף זה, אנו נתעמק במניעת

למאמר המלא >>
רטיבות
טיפול בעובש בקירות

בכל בית או דירה, הקירות הם המרכיב המרכזי המגביל ביננו לבין העולם החיצוני. הם מגנים עלינו מפני הגשם, הרוח והקור, אך מה קורה כאשר הקירות

למאמר המלא >>
איטום גג מרוצף - תמונה ראשית
איטום
איטום גג מרוצף

בעלי בתים ושוכרי דירות מכירים את החשיבות שבאיטום גג מרוצף. במאמר זה נתחקור את הצורכים, השיטות והמחירים הקשורים לכך. מתי נדע שצריך לבצע איטום בגג

למאמר המלא >>
077-8036447
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

או חייגו 077-8036447