מים כלואים בתקרה

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

אחד הנזקים הכי חמורים שיכולים להתרחש במבנים אלו הם נזקי מים.

הם יכולים להתרחש בכל מבנה מכל סוג ואם לא מטפלים בהם מיד, הם רק מחמירים והופכים לכדור שלג מתגלגל.  כי נזילות ומים שמסתעפים ומתרחבים, עשויים לפגוע בתשתיות החשמל, להזיק לרהיטים וליצור נזקים חמורים ממש למבנה עצמו.

יש מקרים רבים אשר בהם מדובר במים כלואים מתחת לרצפה כאשר הם משפיעים על הדירות שמתחת לבית. דבר כזה עשוי להתרחש בעקבות הצפה של מי ביוב, פיצוץ כלשהו או אפילו בעקבות מזג האוויר. אז יש מקרים אשר בהם די קל ופשוט לעלות על מקור הבעיה וניתן להבחין בקלות מה בעצם גרם לה. עם זאת יש את התופעה הזו של מים כלואים בתקרה כאשר אין בעצם כל מידע מה גורם לכך שישנה רטיבות ונזילה קבועים בתקרה.

מה גורם לתופעה של מים כלואים בתקרה?

אז מה בעצם גורם לכך שייווצרו מים כלואים בתקרה?

יש שתי סיבות מרכזיות המובילות לכך. 

  1. כפי שכבר ציינו, כאשר ישנה נזילה כלשהי מתחת לרצפה של הדיירים המתגוררים מעל הבית שלכם, או אז עשוי להיווצר מצב של מים הנכלאים במקום ואין להם כל דרך להתנדף או להתייבש. זה יכול לקרות גם בעקבות בעיה באיטום בבית.
  2. כאשר אדי מים עולים לתקרה והם נכלאים בחלל המבני, הם גם כן עשויים להיכלא כנוזל בתקרה.

בשני המקרים הללו חייבים לאבחן מה למעשה גורם לרטיבות ובהתאם לכך לתקן את הבעיה ולפתור למען הייבוש המלא והמקצועי.

חשוב לדעת כי במקרה ומקור הבעיה זוהה וגם תוקן, הרי שייתכן והמים הכלואים איכשהו יתאדו מאליהם ויתייבשו עם הזמן באופן עצמאי.

דוגמה למים כלואים בתקרה

מאתרים את מקור הנזילה

אז אם אתם יודעים מה בעצם גורם לבעיה, אין לכם כל כך הרבה עבודה. אתם צריכים להזמין איש מקצוע שיתקן את הטעון תיקון והמים יתייבשו והכול יבוא על מקומו בשלום. הבעיה מתחילה כאשר אין בעצם מידע מה גרם לבעיה. או אז, מתחילה הסאגה לצורך איתור מקור הנזילה.

לשם כך יש צורך לפנות אל אנשי מקצוע מומחים לתחום.

איתור נזילות זה לא משהו כל כך פשוט. בעבר היו פשוט מחפשים בשיטת ניסוי וטעיה. הרימו מרצפות, קדחו בקירות ופשוט הפכו אבן על אבן עד שגילו (או שלא) את מקורה של הבעיה.

למותר לציין כי לאחר כל זה נותרו נזקים לא פשוטים בבית ואשר אלו חייבו עבודת שיקום ושיפוץ יקרים.

היום יש את המצלמה התרמית ועוד ציוד מתקדם שנועד לצורך איתור נזילות. מדובר בציוד עדין ורגיש במיוחד המסוגל לתת מענה לצורך איתור מדויק של מקור הנזילות.

לא כל אינסטלטור יודע לאתר נזילות

חשוב לנו לציין כאן כי גם מי שיש לו את הציוד המתקדם לאיתור נזילות, עדיין לא תמיד יצליח למצוא את הנקודה הבעייתית. מדובר בתחום מאוד סבוך ומאוד מורכב ורק מתי מעט יחידי סגולה יודעים איך לתפעל את המצלמות וכיצד לבצע את האיתור בצורה מקצועית ומושלמת.

מסיבה זו אנחנו ממליצים שלא לוותר עבודה הכי מקצועית של צוות שיש לו את כל הידע הנדרש ואת כל הציוד המתקדם והעדכני ביותר כי רק כך תוכלו להיות בטוחים כי אכן תקבלו את השירות המדויק לבעיה שלכם. מקור הנזילה יתגלה והטיפול בו אף הוא ייעשה בצורה נכונה ומקצועית.

סובלים מרטיבות בקיר? השכנים מתלוננים על רטיבות שמחלחלת אצלם מכיוון הבית שלכם? אל תאבדו זמן. הזמן לא יפתור את הבעיה. פנו אל אנשי מקצוע מומחים והעניין יהיה מאחוריכם. 

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

או השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

המרכז לאיתור ואיטום

המרכז לאיתור ואיטום

בעזרת השיטות ייחודיות, הציוד חדשני ומתקדם, והמומחים המקצועיים שלנו נוכל לאתר ולפתור את הנזילות בביתכם.
החברה המובילה בארץ לאיתור ואיטום נזילות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום
תוכן עניינים
איטום קירות פנימיים - תמונה ראשית
איטום
איטום קירות פנימיים

אם ברצונכם להגן על הבית ולשמור עליו נקי מהצטברות עובש ולחות, חיוני להבין את החשיבות של איטום קירות פנים. במדריך מקיף זה, אנו נתעמק במניעת

למאמר המלא >>
רטיבות
טיפול בעובש בקירות

בכל בית או דירה, הקירות הם המרכיב המרכזי המגביל ביננו לבין העולם החיצוני. הם מגנים עלינו מפני הגשם, הרוח והקור, אך מה קורה כאשר הקירות

למאמר המלא >>
איטום גג מרוצף - תמונה ראשית
איטום
איטום גג מרוצף

בעלי בתים ושוכרי דירות מכירים את החשיבות שבאיטום גג מרוצף. במאמר זה נתחקור את הצורכים, השיטות והמחירים הקשורים לכך. מתי נדע שצריך לבצע איטום בגג

למאמר המלא >>
077-8036447
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

או חייגו 077-8036447