סובלים מרטיבות בקיר? כך תוכלו לטפל בזה

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

רטיבות בתוך הקירות עלולה לגרום לכמות משמעותית של נזק לאורך זמן, מה שמוביל לתיקונים יקרים. כאיש מקצוע בתעשייה, אתה מבין את החשיבות של זיהוי וייבוש רטיבות לפני שהיא זורעת הרס בנכס. עם זאת, זה יכול להיות מאתגר עבור אנשים רבים לאתר את מקור הלחות. פוסט זה בבלוג ינחה אתכם בתהליך זיהוי מקור הרטיבות, תיקון בעצמכם, הסרת עובש והזמנת איש מקצוע במידת הצורך.

סעיף 1: זיהוי מקור הלחות

השלב הראשון בטיפול בנזקי רטיבות הוא זיהוי מקור הבעיה. האשמים הנפוצים כוללים נזילות בצנרת, נזילות בגג ואוורור לא תקין. חיוני לחקור את הסביבה ביסודיות. במקרים מסוימים, דפוסי לחות ועובש עשויים להיות גלויים על תקרות או קירות. הפעלת בדיקת לחות תקבע אם האזור עדיין רטוב. לאחר שזיהית את מקור הרטיבות, תקן את הבעיה לפני שתמשיך לתקן את הנזק.

סעיף 2: תיקון בעצמך

כעת, לאחר שהתייחסתם למקור נזקי הרטיבות, הגיע הזמן לתקן כל נזק. אם נתפס מוקדם, ניתן בקלות לתקן כמה טלאים קטנים ללא עזרה מקצועית. בהתאם לחומרת הנזק שנגרם על ידי הלחות, ייתכן שיהיה עליך לחתוך חלקים של קיר גבס ולהחליף אותו בחלקים חדשים.

שימו לב היטב לחומרים המשמשים בתהליך השיקום. שקול להשתמש בצבע אנטי-מיקרוביאלי כדי למנוע צמיחת עובש בעתיד. אטום את כל פתחי האוורור והחדירות החיצוניות כדי למנוע מלחות חיצונית להיכנס לנכס.

סעיף 3: הסרת עובש ובישול החלל שלך

עובש הוא תוצר לוואי שכיח של נזקי רטיבות. זה יכול לגדול תוך 24 שעות בלבד ויכול להוביל לשורה של בעיות בריאותיות. הסרת עובש צריכה להיעשות על ידי איש מקצוע.

עם זאת, ניתן למנוע ממנו לצמוח על ידי בישול החלל. מסיר לחות יכול להוריד את רמות הלחות, מה שהופך סביבה שעבשה פעם בלתי ראויה למגורים לצמיחה חדשה. ודא שכל מסנני מיזוג האוויר מוחלפים באופן קבוע, מה שיכול גם לסייע במניעת צמיחת עובש.

סעיף 4: הזמנת איש מקצוע

לפעמים נזק לקיר יכול להיות נוכח ללא כל סימני רטיבות נראים לעין. נניח שאתה חושד שרטיבות משפיעה על הנכס אך אינך יכול לאתר את המקור. עדיף להזמין איש מקצוע לבדיקה. אנשי מקצוע משתמשים בציוד מיוחד כדי לזהות את מקור הלחות ויכולים להקל על כל הבעיות המתרחשות לפני שהן הופכות לתיקונים יקרים. בעיות מסוימות, כגון עובש, אסבסט או צבע עופרת, צריכים תמיד להיות מטופלים על ידי אנשי מקצוע.

לסיכום, נזקי רטיבות עלולים לגרום לבעיות משמעותיות בנכס שלכם אם לא בודקים אותו. זיהוי הגורם לרטיבות הוא השלב הראשון בטיפול בבעיה, ולאחר מכן תיקון הנזק ומניעת צמיחת עובש. בעוד שבעלי בתים רבים יכולים לתקן נזקי רטיבות בעצמם, חיוני לזהות מתי יש צורך בסיוע של איש מקצוע. יש לקוות, טיפים אלה עזרו לספק הנחיות לגבי התמודדות עם נזקי רטיבות בנכס שלך.

לעוד מידע מקצועי בנושא היכנסו לאתר: https://biobit4u.co.il/

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

או השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

המרכז לאיתור ואיטום

המרכז לאיתור ואיטום

בעזרת השיטות ייחודיות, הציוד חדשני ומתקדם, והמומחים המקצועיים שלנו נוכל לאתר ולפתור את הנזילות בביתכם.
החברה המובילה בארץ לאיתור ואיטום נזילות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום
תוכן עניינים
איטום קירות פנימיים - תמונה ראשית
איטום
איטום קירות פנימיים

אם ברצונכם להגן על הבית ולשמור עליו נקי מהצטברות עובש ולחות, חיוני להבין את החשיבות של איטום קירות פנים. במדריך מקיף זה, אנו נתעמק במניעת

למאמר המלא >>
רטיבות
טיפול בעובש בקירות

בכל בית או דירה, הקירות הם המרכיב המרכזי המגביל ביננו לבין העולם החיצוני. הם מגנים עלינו מפני הגשם, הרוח והקור, אך מה קורה כאשר הקירות

למאמר המלא >>
איטום גג מרוצף - תמונה ראשית
איטום
איטום גג מרוצף

בעלי בתים ושוכרי דירות מכירים את החשיבות שבאיטום גג מרוצף. במאמר זה נתחקור את הצורכים, השיטות והמחירים הקשורים לכך. מתי נדע שצריך לבצע איטום בגג

למאמר המלא >>
077-8036447
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

או חייגו 077-8036447