כך תדעו אם יש לכם נזילה בבית או בעסק

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

נזילות מים הן בעיה חמורה מאוד שעלולה לגרום נזק רב לבית או לעסק שלכם. לכן, חשוב לדעת כיצד לזהות ולאתר אותם באמצעות בחירה נכונה של חברת איתור נזילות וכמובן אחר כך לעצור את הנזילות מים בהקדם האפשרי לפני שהנזילה הופכת לבעיה חמורה אפילו יותר וגורמת לשלל כאבי ראש מיותרים. הנה כמה דגשים שחשוב לדעת, המשיכו לקרוא. 

ישנם סוגים רבים ושונים של נזילות מים שאתם עלולים להיתקל בהן בבית או בעסק, לרבות שירותים נוזלים, נזילת מיכל אסלה, מצבים של ברז דולף, מקרים של נזילות ממכונת כביסה, צינור ניקוז סתום בבית ועוד. ככה או ככה, חשוב לדעת באילו אנשי מקצוע צריך להסתייע. בעוד שחלק מהמקרים יצריכו משאיות ביובית או קבלן ביוב, מקרים אחרים יצריכו שרברב בלבד.

מה חשוב לדעת על נזילות מים בבית או בעסק? 

נזילות מים הן לא רק מטרד, הן עלולות להיות ממש מסוכנות. הן לא רק גורמות לנזק לרכוש ולבעיות עובש, אלא הן גם מסכנים את בריאות ובטיחות המשפחה שלכם או האנשים בבית העסק. בעוד שנזילות יכולות לגרום לבעיות מסוג קצרים חשמליים במערכת החשמל ובמכשירים חשמליים, הנזילות השונות עלולות חלילה להוביל לשריפה ודליקות של ציוד. 

ישנן סיבות רבות לנזילות מים בבית או בעסק, אך הנפוצה ביותר היא צנרת פגומה. וכאשר יש צנרת פגומה בבית או בעסק, לעיתים תצטרכו משאיות ביובית ובפעמים אחרות תצטרכו אינסטלטור מומחה. איך יודעים במי להסתייע? כלל האצבע הוא, שמשאית ביובית נועדה לשאוב הצפות מים ולפתוח קווי ביוב, בעוד ששרברבים מטפלים בבעיות נקודתיות יותר. 

איך יודעים אם יש נזילת מים בבית או בעסק?

רגע לפני שתזמינו משאיות ביובית או שרברב, חשוב לדעת איך לזהות נזילת מים כדי שתוכלו לעצור אותה לפני שהיא גורמת לנזק נוסף. איתור נזילות הוא קשה מכיוון שלעתים קרובות דליפות אינן מורגשות עד שנוצר נזק משמעותי, ולכן רוב האנשים מעדיפים לקבל סיוע מאת שרברב שמשתמש במכשיר הנקרא מצלמה תרמית.

מצלמה תרמית היא סוג של מכשיר אשר עובד בשיטה של אינפרה אדום, מה שמאפשר לאנשי המקצוע לאתר הבדלי טמפרטורות מתחת לקרקע, בתוך הקירות, מתחת לריצוף, בתוך מערכת האינסטלציה וכו'. וככה מגלים אם יש או אין נזילת מים. 

סימנים נוספים לזיהוי נזילת מים 

דליפת מים יכולה להיות סימן לבעיה גדולה במערכת האינסטלציה, או שזה יכול להיות משהו פשוט כמו טפטוף קטן מהברז. בתוך כך, הדבר הראשון שיש לעשות הוא לבדוק אם יש כתמים רטובים על הרצפה, הקירות והתקרה. אם אתם רואים אחד מהסימנים הללו, סביר להניח שיש נזילת מים בבית או בעסק.

כמו כן, חשוב לבדוק האם חשבון המים גבוה מתמיד, מה שעשוי להצביע על נזילות כמובן. ובנוסף, ריחות מוזרים שמגיעים מהצינורות או הניקוז, גם הם יכולים להצביע על נזילות מים בבית. אם אחד מהסימנים האלו מופיעים גם אצלכם, נסו לסגור את השיבר הראשי (ברז המים הראשי שלכם). לאחר מכן, קראו לאנשי מקצוע שיטפלו בבעיה. 

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

או השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

המרכז לאיתור ואיטום

המרכז לאיתור ואיטום

בעזרת השיטות ייחודיות, הציוד חדשני ומתקדם, והמומחים המקצועיים שלנו נוכל לאתר ולפתור את הנזילות בביתכם.
החברה המובילה בארץ לאיתור ואיטום נזילות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום
תוכן עניינים
איטום קירות פנימיים - תמונה ראשית
איטום
איטום קירות פנימיים

אם ברצונכם להגן על הבית ולשמור עליו נקי מהצטברות עובש ולחות, חיוני להבין את החשיבות של איטום קירות פנים. במדריך מקיף זה, אנו נתעמק במניעת

למאמר המלא >>
רטיבות
טיפול בעובש בקירות

בכל בית או דירה, הקירות הם המרכיב המרכזי המגביל ביננו לבין העולם החיצוני. הם מגנים עלינו מפני הגשם, הרוח והקור, אך מה קורה כאשר הקירות

למאמר המלא >>
איטום גג מרוצף - תמונה ראשית
איטום
איטום גג מרוצף

בעלי בתים ושוכרי דירות מכירים את החשיבות שבאיטום גג מרוצף. במאמר זה נתחקור את הצורכים, השיטות והמחירים הקשורים לכך. מתי נדע שצריך לבצע איטום בגג

למאמר המלא >>
077-8036447
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

או חייגו 077-8036447