איטום גג איסכורית

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

אופציות הבנייה והאיטום הן רבות, אך בכל פרויקט חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע כיוון שיש שיפור תמידי ברמת חומרי הבנייה ולכן כדאי לבצע את העבודה באמצעות החומרים האיכותיים ביותר לכל מטרה.

מה זה גג איסכורית?

גג איסכורית הוא גג העשוי משלוש שכבות, הראשונה היא שכבת פח, לאחר מכן שכבה של פוליאוריטן מוקצף ובחלק העליון שכבה נוספת של פח. בונים גג זה בשיטה של הצמדת הפאנלים זה לזה.

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

איך בודקים אם גג צריך איטום?

ישנם מספר סימנים לכך שאנו זקוקים לאיטום גג איסכורית. אחד הסימנים הברורים ביותר הוא נזקי מים, כגון נזילות או כתמי מים על התקרה שלך. סימנים אחרים עשויים לכלול שלבקת חוגרת סדוקה, מעוותת או חסרה, או משטח גג שמרגיש לח או ספוג למגע.

אם אינכם בטוחים האם גג איסכורית שלכם זקוק לאיטום, תמיד עדיף להתייעץ עם חברה המומחית בנושא של איתור איטום. הם יכולים לבדוק את הגג שלך ולספק המלצות לדרך הפעולה הטובה ביותר, בין אם זה איטום או תיקונים ותחזוקה אחרים.

לסיכום, איטום גגות איסכורית הוא השקעה יקרת ערך בבריאות הגג שלכם לטווח ארוך. על ידי עבודה עם קבלן גגות מקצועי ושימוש במוצרים ידידותיים לסביבה, תוכלו להבטיח שהגג שלכם מוגן מפני פגעי מזג האוויר ויחזיק מעמד לאורך שנים רבות. 

באילו מצבים נצטרך לבצע גג איסכורית?

גג איסכורית בונים בדרך כלל על מבנה מגורים אשר בנוי בבנייה קלה וזאת כיוון שאין אפשרות לבנות עליו גג מרעפים. מעבר לכך הוא מתאים מאד מעל מחסנים, מרפסות, פחונים ומבני תעשייה.

אולי יעניין אותך: איטום מרפסות.

יתרונות גג איסכורית 

לחומר האיסכורית יש יתרונות רבים כמו לדוגמה: 

 • מדובר בחומר שהוא קל משקל.
 • אפשר לבצע את ההתקנה באמצעות עובדים בודדים ולא צוותים גדולים לאור משקלו הקל.
 • בעל יריעות אלומיניום חזקות.
 • עשוי מחומרים עמידים.
 • עשוי מפלדה.
 • התקנה קלה באמצעות עמודי תמיכה והברגה פשוטה יחסית.
 • חומר מבודד.
 • חומר חסין אש.
 • מונע נזק עקב קרח .
 • מונע חדירה של מים מגשמים או מכל מקור מים אחר.
 • מגן מפני חדירה של חרקים כמו טרמיטים.
 • מונע היווצרות של עובש וקורוזיה.
 • קל לתחזוקה.

מחירון איטום גג איסכורית: 

סוג העבודה  עלויות 
איטום גג איסכורית לא כולל הניקיון לפני כן  70-50 ₪ למ"ר 
תיקון איטום גג איסכורית  6,000-1,500 ₪ 
תוספת עבור מנוף  2,500-1,500 ₪ 

כיצד איטום גג איסכורית יכול לשפר את אורך חיי הגג?

איטום גג איסכורית יכול לסייע בשיפור תוחלת החיים שלו על ידי הגנה מפני נזקי רטיבות. רטיבות עלולה לגרום לרעפים להתעוות, להיסדק או להתנתק ממקומם, מה שמוביל לתיקונים יקרים או אפילו להחלפה מלאה של הגג. בנוסף, לחות יכולה לתרום לצמיחת עובש וטחב, שעלולים להזיק לבריאותו וקשה להסרה.

על ידי איטום גג איסכורית שלך, אתה יכול לעזור למנוע את התרחשות הבעיות הללו. ניתן ליישם חומר איטום ישירות על משטח הגג, ליצור מחסום מפני רטיבות ולמנוע חדירת מים לשכבות הבסיסיות של הגג.

איטום גג איסכורית – איך זה מתבצע בפועל?

בשלב הראשון יש לאתר את כל המקומות שיש בהם נזילה של מים כיוון שיש לטפל בהם לפני התקנת הגג. לאחר מכן מרכיבים את עמודי התמיכה ומחברים את הפאנלים זה לזה באמצעות ברגים מאסיביים. 

בשלב הבא מבצעים אטימה באמצעות מסטיק פוליאוריטני על כל המרחב כולל בחיבורי הברגים. מבצעים התזה של חומר אפוקסי על הגג עד שהוא מתייבש לחלוטין ובהתאם למצב בגג הספציפי מחליטים אם למרוח שכבה נוספת של חומר פוליאוריטני. אם מבצעים זאת, מאפשרים למקום להתייבש שוב. בדרך זו ממלאים למעשה את כיסי האוויר הקיימים מתחת למתכת וכך מונעים היווצרות של חלודה.

מצורף סרטון מאתר "מידרג" שמסביר איך לאטום גג שטוח ב3 שלבים:

 

איטום גג איסכורית – הכנה מוקדמת

אין אפשרות לבצע איטום של גג איסכורית כאשר השטח מלוכלך. לכן יש לבצע ניקיון מאסיבי כולל שטיפה יסודית בסיומו של הניקיון. אם קיימים מוקדי נזילות, יש לאטום אותם לפני התקנת הגג.

לאחר איטום גג איסכורית? מה עליי לעשות?

בתום עבודות האיטום יש לבצע בדיקת הצפה, כדי לוודא שכל הפנלים מחוברים באופן מהודק זה לזה ולא קיימות נזילות במיקומים השונים בכל שטח הגג. 

לכמה זמן זה מחזיק בלי נזילות?

כאשר העבודה מתבצעת כראוי העבודה מחזיקה מעמד 15 שנה ולעיתים אף למעלה מכך. 

האם אפשר לבצע איטום גג איסכורית לבד?

מדובר בעבודה מאד מקצועית ורוב האנשים אינם בעלי ידע בתחום זה. העובדים המיומנים יודעים באופן מדויק מהם החומרים הטובים ביותר לכל מטרה וכיצד לבצע כל שלב. לכן עדיף לפנות לאנשי מקצוע מובילים אשר יבצעו את הפרויקט הזה באופן יסודי וכך אפשר יהיה ליהנות מכך לאורך זמן. 

איטום גגות איסכורית היא שיטה יעילה להגנה על הגג שלך מפני נזקי מים, נזילות וצורות אחרות של הידרדרות. למרות שזה עשוי להיות מפתה לנסות לאטום את הגג שלך בעצמך, עדיף להשאיר את העבודה הזו לאנשי המקצוע.

סוגי גגות איסכורית 

קיימות כמה אופציות לרכישת פנלים מבודדים של איסכורית. פנל קיר מוקצף במילוי בפוליסטירן מדובר בשני פנלים מפח מגולוון שביניהם יש לוח פוליסטרן שהוא חומר מוקצף פוליסטירן. פנל גג מבודד במילוי פוליסטירן

פרופיל הפח המגולוון העליון עשוי חמישה טרפזים ולכן מדובר בחומר יציב ועמיד לאורך זמן. פאנל גג במילוי צמר סלעים פח מגולוון עם צמר סלעים דחוס בחלקו הפנימי.

מדובר במוצר ייחודי שהוא בטיב מעולה אשר יוצר בידוד ואקוסטיקה. כמו כן הוא חסין בפני אש. פנל איסכורית פח גלי העשוי מפלדה בעל רמת גימור גבוהה. מותאם לפגעי מזג האוויר ועמיד לאורך זמן.

איטום גג איסכורית ביריעות ביטומניות

על הגג הישר או המשופע מניחים יריעות ביטומניות בכל גודלו. לאחר שרואים שהיריעות מכסות את כל השטח, מתחילים להלחים את היריעות זו לזו באמצעות הלחמת השול הימני של יריעה אחת לשול השמאלי של היריעה שלידה. בדרך זו מבצעים הלחמות בכל הגג וכך אפשר ליהנות מגג אטום באופן מוחלט לאורך שנים רבות. 

מצורף סרטון מאתר "מידרג" המסביר על מה עדיף יריעות ביטומניות או זפת:

כיצד לנקות גג לפני איטום

ניקוי נכון של הגג שלכם לפני איטום גג הוא שלב חיוני בתהליך על מנת להבטיח שהאיטום נצמד כראוי ומעניק הגנה מרבית.

הנה כמה שלבים שכדאי לבצע בעת ניקוי הגג שלך לפני איטום רעפים:

אינפוגרפיקיה כיצד לנקות גג לפני איטום - המרכז לאיתור איטום

קודם כל בטיחות: לפני שתתחיל לנקות את הגג שלך, חשוב לתת עדיפות לבטיחות. ללבוש ציוד מגן, כגון נעליים עמידות החלקה, כפפות והגנה על העיניים, והיזהר בעת תנועה על הגג כדי למנוע תאונות.

הסר פסולת: התחל בהסרת פסולת מהגג, כגון עלים, ענפים וזרדים. אתה יכול להשתמש במטאטא, מגרפה או מפוח כדי לנקות את פני השטח.

הרחקת פסולת מהגג: פסולת אצות וגידולים אורגניים אחרים עלולים להחליש את מבנה הגג לאורך זמן לפגוע ביעילות האיטום. כדי להסיר פסולת זו, השתמש במברשת רכה זיפים או במכונת כביסה בלחץ נמוך ובתמיסה של מים וחומרי ניקוי מתכלים, כגון אקונומיקה חמצן או חומץ.

הסרת כתמים: אם יש כתמים על הגג שלך, כגון כתמי חלודה או שמן, ייתכן שתצטרך להשתמש בחומר ניקוי מיוחד כדי להסיר אותם. הקפידו למלא אחר הוראות היצרן והקפידו לא לפגוע במשטח הגג.

שטפו את הגג: לאחר שסיימתם לנקות, שטפו את הגג ביסודיות עם צינור או מכונת שטיפה בלחץ כדי להסיר לכלוך או פסולת שנותרו.

אפשר לגג להתייבש: לפני מריחת חומר איטום הרעפים, חיוני לאפשר לגג להתייבש לחלוטין. זה עשוי להימשך מספר שעות או אפילו יום שלם, תלוי בתנאי מזג האוויר.

על ידי ביצוע שלבים אלה לניקוי יסודי של הגג שלך לפני איטום הרעפים, אתה יכול לעזור להבטיח שהאיטום נצמד כראוי ומספק הגנה מקסימלית. אם לא נוח לכם לנקות את הגג בעצמכם, תמיד עדיף להזמין קבלן גגות מקצועי על מנת להבטיח שהעבודה תתבצע בצורה בטוחה ויעילה.

איטום גג – אז מה בנושא איכות הסביבה?

כאשר מדובר בבחינת ההשפעה הסביבתית של איטום גגות, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון:

ראשית, חשוב לציין שלא כל חומרי איטום הגג נוצרים שווים. חלקם מכילים כימיקלים מזיקים שעלולים להשתחרר לאוויר או למים במהלך היישום או לאורך זמן עם פירוק האיטום.

עם זאת, ישנם בשוק גם חומרי איטום ידידותיים לסביבה רבים אשר מנוסחים עם תרכובות נמוכות של VOC (תרכובות אורגניות נדיפות) שפחות מזיקות לסביבה.

על ידי שימוש באיטום גגות ידידותי לסביבה, אתה יכול לעזור להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלך ולהגביל את ההשפעה שלך על הסביבה. בנוסף, איטום גגות יכול לסייע במניעת נזילות ונזקי מים, שעלולים להוביל לבזבוז משאבים ותיקונים יקרים.

יתרה מכך, על ידי הארכת תוחלת החיים של הגג שלכם באמצעות איטום, תוכלו גם להפחית את כמות הפסולת הנוצרת מהחלפת גגות. כאשר הגג מגיע לסוף חייו השימושיים, הוא בדרך כלל נתלש ונשלח למזבלה, דבר שעלול להיות בעל השפעות סביבתיות שליליות.

על ידי הארכת תוחלת החיים של הגג שלך באמצעות איטום, אתה יכול לעזור להפחית את כמות הפסולת שנוצרת ולהגביל את ההשפעה שלך על הסביבה.

באופן כללי, ההשפעה הסביבתית של איטום גגות תהיה תלויה במוצרים המשמשים, כמו גם ביעילות הכוללת של תהליך האיטום. עם זאת, על ידי בחירת איטום ידידותי לסביבה ועבודה עם קבלן גגות מקצועי, אתה יכול לעזור להבטיח כי איטום הגג שלך יהיה גם יעיל ואחראי לסביבה.

מצורף סרטון מאתר "מידרג" המסביר על איזה חומרים כדי להשתמש לאיטום גגות מבחינת איכות הסביבה, מחיר ואיכות החומר:

 

 

 

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

או השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

המרכז לאיתור ואיטום

המרכז לאיתור ואיטום

בעזרת השיטות ייחודיות, הציוד חדשני ומתקדם, והמומחים המקצועיים שלנו נוכל לאתר ולפתור את הנזילות בביתכם.
החברה המובילה בארץ לאיתור ואיטום נזילות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום
תוכן עניינים
איטום קירות פנימיים - תמונה ראשית
איטום
איטום קירות פנימיים

אם ברצונכם להגן על הבית ולשמור עליו נקי מהצטברות עובש ולחות, חיוני להבין את החשיבות של איטום קירות פנים. במדריך מקיף זה, אנו נתעמק במניעת

למאמר המלא >>
רטיבות
טיפול בעובש בקירות

בכל בית או דירה, הקירות הם המרכיב המרכזי המגביל ביננו לבין העולם החיצוני. הם מגנים עלינו מפני הגשם, הרוח והקור, אך מה קורה כאשר הקירות

למאמר המלא >>
איטום גג מרוצף - תמונה ראשית
איטום
איטום גג מרוצף

בעלי בתים ושוכרי דירות מכירים את החשיבות שבאיטום גג מרוצף. במאמר זה נתחקור את הצורכים, השיטות והמחירים הקשורים לכך. מתי נדע שצריך לבצע איטום בגג

למאמר המלא >>
077-8036447
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

או חייגו 077-8036447