מאתר נזילות

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום

נזילות בבית. אין כמעט בית שנמלט מהצרה הזו. כמעט בכל בית, חדש כישן עשויה להיווצר בעיה כזו של נזילות. איך מאתרים את מקור הבעיה? אל מי כדאי לפנות לשם כך?

נזילות בבית היא צרה צרורה. הבעיה הגדולה היא במקרים אשר בהם אנחנו לא באמת יודעים להניח את האצבע על מקור הבעיה. כאן חשוב לדעת כי ישנם דרכים לאתר בקלות ובמהירות את מקור הנזילה בלי לאבד זמן, בלי להרים רצפות ובלי לקדוח בקירות.

אז אם בעבר ידענו שנזילה פירושה התחלה של מסע חיפושים אחר מקור הבעיה והרבה מהומות והרס בבית, הרי שהיום יש לנו את הציוד לאיתור נזילות.

>> נזילה בקיר

מזה מאתר נזילות ומה תפקידו?

איתור נזילות היא פעולה שנעשית היום בעזרת מאתר נזילות מים, ציוד מיוחד שנועד לשם כך. מדובר במצלמות תרמיות, גלאים חכמים ועוד אמצעים שנועדו כולם לעקוב אחר מוקד הרטיבות ולהוביל אל הנקודה הבעייתי המדויקת.

מתי צריך לקרוא למאתר נזילות?

אז האמת היא שלא תמיד חייבים לפנות מייד אל מאתר נזילות כי במקרים רבים רואים בבירור את המוקד הבעייתי והדרך לטיפול ולתיקון מאוד ברורה. עם זאת, במקרים אשר בהם אין דרך להבחין מה גורם לבעיה, אפשר בהחלט לאתר אותה באמצעים המתקדמים שיש לנו היום.

הציוד לאיתור נזילות הוא לא ציוד זול והוא כמובן ייקר את כל העבודה, על כן, אם אין בכך צורך ומקור הבעיה ברור וידוע, ברור שלא יהיה כל צורך להכניס לתמונה את המכשירים הללו. עם זאת, במקרה הצורך מדובר יהיה בהחלט בפתרון יעיל ומהיר שיסייע להוביל לפתרון.

מדוע חשוב לאתר את הנזילה בזמן?

איתור נזילות היא פעולה מאוד נחוצה ואי אפשר לדחות אותה. כי כאשר ישנה נזילה כלשהי, היא לעולם לא תבוא על פתרונה בלי טיפול. להיפך. נזילה שהיא לא מטופלת הופכת מהר מאוד לחמורה יותר והרסנית יותר. הנזקים של המים עשויים להגיע לממדים מבהילים עד שהם ידרשו עלויות גבוהות במיוחד לצורך התיקון. על כן, ככל שתתספו את הבעיה ואת המקור שלה בזמן וככל שתטפלו בה מוקדם יותר, כך תחסכו מעצמכם סיבוכים מיותרים ועלויות מיותרות.

יתרונות של איתור נזילות

אז כפי שכבר ציינו, לא תמיד צריך את הציוד לאיתור נזילות. עם זאת, במקרים אשר בהם אנחנו כן זקוקים לציוד כדי למצוא את המקור לבעיה, הרי שבעזרתם, נוכל להצביע מיד על המקור הבעייתי וכמובן משם להתקדם לעבר התיקון והביצוע המושלמים לבעיה.

>> איטום קירות חיצוניים

באיזה כלים משתמשים באיתור נזילות ומה עושים בפועל?

הדרכים לבדיקה ואיתור נזילות כוללים :

בדיקת לחץ – עליכם לסגור את כל הברזים בבית, לוודא כי מכונת הכביסה אינה פעולת ואף הניאגרה בשירותים סגורה ובמצב כזה לבדוק את מונה המים. אם הוא פעיל, ברור שישנה נזילה כלשהי. אם המונה עומד במקום, הבעיה היא לכאורה באיטום שלכם בבית.

מצלמה תרמית – כדי למצוא את הנקודה משם נוזלים המים, עושים שימוש במצלמה תרמית.. המצלמה פועלת על קרני אינפרא אדום שמצליחות לזהות את הטמפרטורה בצנרת שמתחת לרצפות או בתוך הקירות. לצורך איתור הנזילות מחממים את הבית וכך באזור שם הצנרת פגועה ייפלטו מים חמים שישפעו מהבדלי הטמפרטורה אותם תזהה המצלמה.

חיישן גז – הביצוע נעשה על ידי ריקון הצנרת ממים ומילוי שלו בגז. באזור שם ישנו הסדק, תהיה דליפה של גז.

מכשיר אקוסטי – מכשיר שמזהה גלי קולו ומאתר את מקום הנזילה על פי רחש הטפטוף.

אנשי מקצוע מומחים בתחום יסייעו לכם עם המכור המתקדם כדי לחסוך לכם זמן ועוגמת נפש.

חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

או השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

המרכז לאיתור ואיטום

המרכז לאיתור ואיטום

בעזרת השיטות ייחודיות, הציוד חדשני ומתקדם, והמומחים המקצועיים שלנו נוכל לאתר ולפתור את הנזילות בביתכם.
החברה המובילה בארץ לאיתור ואיטום נזילות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

באנר - איתור נזילות ושירותי איטום
תוכן עניינים
איטום קירות פנימיים - תמונה ראשית
איטום
איטום קירות פנימיים

אם ברצונכם להגן על הבית ולשמור עליו נקי מהצטברות עובש ולחות, חיוני להבין את החשיבות של איטום קירות פנים. במדריך מקיף זה, אנו נתעמק במניעת

למאמר המלא >>
רטיבות
טיפול בעובש בקירות

בכל בית או דירה, הקירות הם המרכיב המרכזי המגביל ביננו לבין העולם החיצוני. הם מגנים עלינו מפני הגשם, הרוח והקור, אך מה קורה כאשר הקירות

למאמר המלא >>
איטום גג מרוצף - תמונה ראשית
איטום
איטום גג מרוצף

בעלי בתים ושוכרי דירות מכירים את החשיבות שבאיטום גג מרוצף. במאמר זה נתחקור את הצורכים, השיטות והמחירים הקשורים לכך. מתי נדע שצריך לבצע איטום בגג

למאמר המלא >>
077-8036447
חושדים שקיימת אצלכם נזילה ?

השאירו פרטים כבר עכשיו, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
גם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול!

או חייגו 077-8036447